MENU...

La piu bella – salon fryzjerski

Zbiór ilustracji stworzonych specjalnie do strony WWW dla salonu fryzjerskiego, które wyrażają nie tylko moje umiejętności artystyczne, ale także zdolność do przedstawiania atmosfery i estetyki danego miejsca.

Ilustracje te skupiają się na ukazaniu różnorodności usług świadczonych przez salon fryzjerski. Na jednej z ilustracji możesz zobaczyć zrelaksowanych klientów, cieszących się profesjonalnymi zabiegami stylizacji i pielęgnacji. Inna ilustracja może skupiać się na zespole fryzjerów w trakcie pracy, podkreślając atmosferę kreatywności i współpracy w salonie.

Dodatkowo, ilustracje mogą zawierać elementy związane z nowoczesnym designem wnętrza salonu, takie jak minimalistyczne meble, lustra czy eleganckie detale, co podkreśla nowoczesny charakter miejsca. Kolorystyka jest starannie dobrana, aby odzwierciedlić atmosferę salonu fryzjerskiego – może to być paleta pastelowych tonów, subtelnych odcieni brązu lub energicznych barw.

Cały zestaw ilustracji jest zaproszeniem do odkrycia i doświadczenia salonu fryzjerskiego, a jednocześnie stanowi wyraz mojej wrażliwości artystycznej w kontekście świata beauty i stylizacji.

Wyróżnione

Nazywam się Piotrek Głąb.
Rysuję ilustracje i projektuję grafiki komputerowe.
Patrzę dalej, sięgam głębiej, mierze wysoko. Tworze projekty, które pracują na sukces moich zleceniodawców.

telefon: +48 882 117 005
e-mail: hello@piotrekglab.pl

Jestem z Oświęcimia ale możesz się ze mną spotkać między innymi w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Bielsku -Białej, Wadowicach, Żywcu, Chrzanowie, Tychach.

Napisz do mnie...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.