MENU...

Portrety

Portrety olejne i akwarelowe stanowią dla mnie nie tylko sposób na wyrażenie piękna ludzkiej postaci, ale także na eksplorację technik malarskich i głęboką analizę osobowości portretowanych. W przypadku portretów olejnych, czerpię z bogactwa pigmentów i możliwości warstwowego budowania kompozycji, co pozwala mi oddać subtelne niuanse kolorów i tekstur. Praca z olejem pozwala mi na skrupulatne oddanie detali oraz na stworzenie trwałego i wyjątkowego dzieła, które będzie cieszyć oko przez wiele lat.

Natomiast w portretach akwarelowych eksperymentuję z delikatnością i przejrzystością kolorów, co pozwala mi na uzyskanie wyjątkowej lekkości i subtelnego wyrazu. Technika akwareli daje mi możliwość wyrażenia emocji i charakteru portretowanej osoby w sposób delikatny i pełen wdzięku.

Obie te techniki portretowe pozwalają mi na intymne wejście w świat każdej jednostki, uchwycenie ich unikalnej osobowości i wyrażenie jej w sztuce. To dla mnie nie tylko sposób na stworzenie pięknych dzieł, ale także na głębsze zrozumienie i relację z każdym portretowanym.

Wyróżnione

Nazywam się Piotrek Głąb.
Rysuję ilustracje i projektuję grafiki komputerowe.
Patrzę dalej, sięgam głębiej, mierze wysoko. Tworze projekty, które pracują na sukces moich zleceniodawców.

telefon: +48 882 117 005
e-mail: hello@piotrekglab.pl

Jestem z Oświęcimia ale możesz się ze mną spotkać między innymi w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Bielsku -Białej, Wadowicach, Żywcu, Chrzanowie, Tychach.

Napisz do mnie...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.