MENU...

O mnie- INDEX?

Nazywam się Piotrek Głąb.

W swojej pracy łączę nietuzinkową wyobraźnię z wiedzą i doświadczeniem. Ilustruję książki i artykuły do gazet. Rysuję plansze do gier, puzzle, instrukcje, mapy, okładki płyt. Mogę zaprojektować bohatera marki. Wykonuję ilustracje do stron WWW. Programuję grafikę i animację na strony internetowe. Na tej stronie możesz zobaczyć moje wybrane prace.

W moich projektach, korzystając ze swojego 20 letniego doświadczenia poruszam się odruchowo między komunikacyjnym celem projektu a jego atrakcyjnym, niebanalnym wyglądem.

Jestem ilustratorem

Współpraca z doświadczonym ilustratorem graficznym, który stworzy kompleksowy system wizualny dla Twoich publikacji, niesie ze sobą szereg zalet. Dzięki temu będziesz w stanie utrzymać jednolity wizerunek na różnych platformach, co przyczyni się do nadania Twojej marce profesjonalnego charakteru. Unikalne, ręcznie tworzone elementy graficzne i dobrze dobrana kolorystyka będą wspomagać proces budowy rozpoznawalności marki, kluczowej dla osiągnięcia sukcesu.

Ilustracje w Twoich publikacjach i materiałach promocyjnych nie tylko wzmocnią przekazywane treści, ale również przyciągną uwagę czytelników. Estetyczna ilustracja na stronie internetowej znacząco poprawi doświadczenie użytkowników i ułatwi zrozumienie treści.

Jestem grafikiem komputerowym

Korzystając z efektownych grafik w kampaniach marketingowych, będziesz w stanie skuteczniej przekazywać swoje przesłanie. Ilustracja od wieków stanowi skuteczne narzędzie komunikacji, przyspieszające zrozumienie przekazywanej treści.

Staranne i profesjonalne opracowanie wizualne zwiększy wartość Twojego produktu, niezależnie czy to książka, strona internetowa czy materiał reklamowy. Elementy systemu wizualnego mogą być wykorzystywane wielokrotnie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i koszty.

Jestem specjalistą

Współpraca ze mną pozwoli Ci także na uzyskanie wartościowego feedbacku dotyczącego wizualnej strony Twoich publikacji i umożliwi skorzystanie z doświadczenia specjalisty. To inwestycja, która znacząco wpłynie na skuteczność Twojej komunikacji, proces budowy marki oraz odbiór Twoich publikacji przez czytelników. Dzięki czemu zwiększysz wartość swojej firmy.

Potrzebujesz konsultacji? Masz pytania? Szukasz wyceny? Chcesz zbudować stronę albo sklep ale nie wiesz jak zacząć?

Wyróżnione

Nazywam się Piotrek Głąb.
Rysuję ilustracje i projektuję grafiki komputerowe.
Patrzę dalej, sięgam głębiej, mierze wysoko. Tworze projekty, które pracują na sukces moich zleceniodawców.

telefon: +48 882 117 005
e-mail: hello@piotrekglab.pl

Jestem z Oświęcimia ale możesz się ze mną spotkać między innymi w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Bielsku -Białej, Wadowicach, Żywcu, Chrzanowie, Tychach.

Napisz do mnie...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.