MENU...

Na lody do Łodzi

Podczas rysowania zestawu ilustracji zachęcających do odwiedzenia lodziarni w Łodzi, skupiłem się na przekazaniu atmosfery radości, świeżości i smaku.

Analizując lokalny klimat miasta, starannie dostosowałem ilustracje do charakterystyki Łodzi oraz unikalnego stylu lodziarni. Skorzystałem z kolorów, które oddają świeżość lodów oraz przyjemną atmosferę.

Ilustracje skoncentrowały się na przedstawieniu różnorodności smaków dostępnych w lodziarni poprzez przedstawienie kolorowych kubeczków z pysznymi lodami w otoczeniu uśmiechniętych postaci. Wprowadziłem także elementy charakterystyczne dla Łodzi, takie jak zabytkowe kamienice czy symboliczne elementy urbanistyczne.

Cały projekt miał na celu przyciągnięcie uwagi lokalnej społeczności i turystów, tworząc wizualną opowieść o przyjemnościach delektowania się pysznymi lodami w urokliwej Łodzi.

Wyróżnione

Nazywam się Piotrek Głąb.
Rysuję ilustracje i projektuję grafiki komputerowe.
Patrzę dalej, sięgam głębiej, mierze wysoko. Tworze projekty, które pracują na sukces moich zleceniodawców.

telefon: +48 882 117 005
e-mail: hello@piotrekglab.pl

Jestem z Oświęcimia ale możesz się ze mną spotkać między innymi w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Bielsku -Białej, Wadowicach, Żywcu, Chrzanowie, Tychach.

Napisz do mnie...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.