MENU...

Roman Mayzel – Broszura

Podczas tworzenia ilustracji do broszury o Romanie Mayzlu, burmistrzu Oświęcimia, moim celem było oddanie szacunku dla tej postaci historycznej i jednoczesne przekazanie informacji w sposób atrakcyjny i przystępny dla czytelnika.

Zaczynając od dokładnego zbadania życia i działań Mayzla, chciałem w moich ilustracjach uwiecznić kluczowe momenty z jego prezydentury oraz istotne wydarzenia związane z historią Oświęcimia. Kładłem duży nacisk na oddanie autentyczności i emocji poprzez szczegółowe rysunki.

Styl ilustracji został dostosowany, aby współgrał z atmosferą tamtego okresu i kontekstem historycznym. Wykorzystałem paletę kolorów i kompozycję obrazu, aby przyciągnąć uwagę czytelnika i umożliwić mu głębsze zrozumienie postaci i jej wpływu na lokalną społeczność.

Cały proces tworzenia ilustracji był dla mnie pasjonującą podróżą w przeszłość, której celem było nie tylko przedstawienie informacji, ale również uwiecznienie dziedzictwa i znaczenia Romana Mayzla dla Oświęcimia.

Wyróżnione

Nazywam się Piotrek Głąb.
Rysuję ilustracje i projektuję grafiki komputerowe.
Patrzę dalej, sięgam głębiej, mierze wysoko. Tworze projekty, które pracują na sukces moich zleceniodawców.

telefon: +48 882 117 005
e-mail: hello@piotrekglab.pl

Jestem z Oświęcimia ale możesz się ze mną spotkać między innymi w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Bielsku -Białej, Wadowicach, Żywcu, Chrzanowie, Tychach.

Napisz do mnie...

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.